Nowa odsłona Mindy

21 czerwca 2022
AUTOR:
Ania

Jeszcze więcej Mindy! Co prawda nie szykujemy dla Ciebie kolejnej aplikacji, ale jeśli sięgniesz dziś po coś do posłuchania lub obejrzenia, możesz mieć wrażenie, że Mindy się… rozmnożyło

Wprowadziliśmy w aplikacji duże zmiany, kierując się przede wszystkim wygodą użytkowników. Napędzacie nas do działania, zgłaszacie potrzeby nowych treści, a my staramy się szybko reagować. W niedawno zakończonym badaniu podsunęliście nam wiele cudownych pomysłów, do których realizacji od razu się zabraliśmy. I w efekcie, w tej chwili w Mindy znajduje się ponad 650 sesji. To niezła selekcja, w której można się pogubić. Już niedługo do Twoich rąk trafi narzędzie, dzięki któremu łatwo wybierzesz odpowiednie nagranie. Ale zanim podzielimy się z Tobą tą naprawdę świetną funkcjonalnością, chcemy przedstawić Ci nowe ekrany w Mindy.

Skorzystaj ze zniżki z okazji nowej odsłony Mindy!

Nowe ekrany - łatwiejsze poruszanie

MINDFULNESS

Chwile zatrzymania, od których w Mindy wszystko się zaczęło - praktyki medytacyjne prowadzone przez trenerów. Tutaj możesz rozpocząć swoją przygodę z mindfulness dzięki wyborowi specjalnie przygotowanych programów dla nowicjuszy. :) Uważność to jednak nie tylko medytacje, ale również ćwiczenia oddechowe i komunikacja z samym sobą. Prowadzone sesje nauczą Cię słuchać siebie oraz otwartości na to, co tu i teraz, a programy pomogą budować nawyk uważnej przerwy. Znajdziesz tu również relaksujące i wspierające koncentrację dźwięki. Szybko pewnie skojarzysz, że na tym ekranie dominuje pomarańcz, czyli nasz pierwszy, ciepły i energetyczny kolor. 

ROZWÓJ I WSPARCIE

Drugi ekran to bogactwo treści, które mają służyć wspieraniu zdrowia psychicznego i rozwojowi osobistemu. Opracowujemy je z psychologami, psychoterapeutami, coachami oraz specjalistami w swoich dziedzinach, którzy dzielą się doświadczeniem w kolekcji Wiedza. Tu znajdziesz treści, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje myśli oraz nazwać uczucia. Pokażą, jak formułować bardziej wspierające, przyjazne myśli, oswoją z trudnymi emocjami, otworzą na lepszą, empatyczną komunikację. Wiele z nich to ćwiczenia o charakterze samopomocowym. Nie mają stanowić alternatywy dla kontaktu z terapeutą, ale są wspierającym uzupełnieniem procesu - przed, w trakcie i po terapii. 

Nowy ekran w Mindy - Rozwój i wsparcie

To dawka wiedzy psychologicznej, jak również ćwiczenia praktyczne, przez które Cię przeprowadzimy. Każdy może wybrać nurt, za którym podąży - do wyboru są między innymi ćwiczenia oparte na technikach terapii poznawczo-behawioralnej, psychoedukacyjne podcasty czy bajki z przekazem. Co najważniejsze, na ekranie Rozwój i wsparcie oprócz standardowej formy audio możesz korzystać także z ćwiczeń wideo, w których Twoimi przewodnikami będą Kasia i Sebastian.

SEN I RELAKS

Ostatnia sekcja w Mindy to coś, co już dobrze znasz - zbiór treści dla odprężenia głowy i ciała. Bezsenność, napięcie, przebodźcowanie… tutaj znajdziesz ukojenie. Wieczorne medytacje, relaksacje i czytanki na dobranoc pomogą wyciszyć myśli, zrelaksować ciało i odpłynąć do krainy snów, jeśli tego właśnie potrzebujesz. Sekcja z muzyką umili Ci czas autorskimi kompozycjami, wyciszy przed snem lub pomoże się skupić w ciągu zabieganego dnia.

Gotowe programy oraz pomocne tagi

Na każdym z wymienionych ekranów dostępne są nie tylko pojedyncze sesje, ale całe programy ułożone przez twórców tak, aby motywować Cię do zgłębiania wiedzy lub regularnej praktyki. Ponadto nie rezygnujemy oczywiście z tagów, czyli kategorii sugerujących Ci temat danego nagrania. Znajdziesz je w kolekcjach z największym wyborem sesji. Daj też szansę naszym poleceniom, które widoczne są w aplikacji, zanim wybierzesz konkretną kolekcję.

Ulubione!

A jeśli któreś nagranie szczególnie Ci się spodoba i wiesz, że będziesz chciał(a) do niego wrócić, czeka na Ciebie ikonka serduszka, dzięki której zapiszesz je w kolekcji Ulubionych i łatwo odnajdziesz je, gdy po raz kolejny odpalisz Mindy.

Funkcje, o której prosiliście w Mindy!

Więcej informacji i łatwiejszy wybór nagrania dla Ciebie

Oprócz tego, że wydzieliliśmy trzy nowe ekrany, uzupełniliśmy również widok, który pojawia się przed Twoimi oczami, kiedy wybierasz dane nagranie. Od teraz jeszcze przed rozpoczęciem słuchania dowiesz się więcej na temat konkretnej sesji, aby jak najszybciej dotrzeć wprost do tego, czego potrzebujesz. :) Podpowiemy, na jakich technikach bazuje dana treść, dla kogo może być pomocna czy przedstawimy Ci zwięźle autora/autorkę tak, abyś mógł/mogła dopasować nagranie do swoich preferencji. 

Personalizacja

Co w przypadku, kiedy dopiero zaczynasz przygodę z aplikacją? Aby umilić Ci start, od teraz przy pierwszym wyborze programu zadamy Ci pytania, dzięki którym Mindy zasugeruje zestawienie nagrań odpowiednie dla Twoich potrzeb. Mamy nadzieję, że dzięki wszystkim tym ułatwieniom poruszanie się po aplikacji będzie jeszcze przyjemniejsze i będziesz zaglądać do nas częściej!


Kolejne nowe treści

Pamiętaj, że to nie wszystko, co szykujemy i bacznie obserwuj kolejne zmiany. Wyczekuj także kolejnych ćwiczeń wideo, które właśnie nagraliśmy z naszymi aktorami - Kasią i Sebastianem. Co jeszcze możemy Ci zdradzić? Szykujemy więcej kompleksowych programów, które zbiorą wiedzę i praktykę dotyczącą danego tematu w całość - zajrzyj do aplikacji, aby zapoznać się z jednym z nich: sprawdź wzbogacony o ćwiczenia oddechowe program Stres. W Wasze ręce oddamy też treści dotyczące kreatywności, wsparcia społeczności LGBT+, snu czy prokrastynacji. Nie możemy się doczekać!

O autorze tekstu

Ania
Kognitywistka zafascynowana zdolnościami ludzkiego mózgu. W treściach przygotowywanych dla Mindy kładzie nacisk na rzetelność naukową. Bardzo chciałaby, aby więcej osób w Polsce zaczęło sięgać po profilaktykę zdrowia mentalnego.

Zobacz także:

POBIERZ APLIKACJĘ MINDY I ZADBAJ O SWÓJ UMYSŁ

Dostęp do medytacji i autoterapiidla każdego

Pobierz aplikację i przekonaj się, że warto zainwestować w spokój i własny rozwój mentalny z Mindy!