nowość - kurs o motywacji

Magiczne połowy i zakazane owoce...

Czy wiesz, że motywacja to nie tajemnicza siła, która sama się wydarza? To proces, na który masz wpływ swoim myśleniem, decyzjami i działaniami. Naukowo sprawdzone sposoby pomogą Ci odnaleźć i podtrzymać motywację. Teraz masz je na wyciągnięcie ręki!

Kreatywność Mindy - Bovska, Sznurowadła Myśli, Jula Borzucka, Aga Konopka

Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie?
Podpowiadamy:

Dla każdego! Ponieważ motywacja jest czymś, czego potrzebuje każdy/a z nas, niezależnie od celów, które chcemy realizować :)

Kompleksowy program: 7 lekcji teoretycznych + kwestionariusz + 4 lekcje ćwiczeniowe.

Rzetelne, naukowe podejście. Zawsze współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Treści opracowała Małgorzata Osowiecka, psycholożka, wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS - więcej w zakładce O autorce.

Psychologia motywacji to dziedzina, która zajmuje się badaniem tego obszaru - w kursie poznasz jej tajniki.

teoria i ćwiczenia

Porcja ważnej wiedzy + ćwiczenia lubiane przez psychoterapeutów i coachów

1. Różne podejścia do motywacji - poznaj je i wybierz najbliższe Tobie.

2. Porozmawiamy o emocjach - pomagają, czy przeszkadzają? Tutaj czeka Cię dużo zaskoczeń i odkryć!

3. Moje otoczenie - moja motywacja - zgadza się, środowisko ma ogromny wpływ na Twoją motywację!

4. Poznaj siebie - w ten sposób poznasz też swoją motywację. Pomoże nam w tym     Kwestionariusz do mierzenia poziomu samooceny (SES). Wykonasz go w aplikacji.

5. Kiedy motywacja słabnie… co teraz? Nic strasznego! W tej lekcji zdradzimy sprawdzone metody na kryzysowe momenty.

6. Cele - Jak stawiać dobre, osiągalne i mierzalne cele? Jak je realizować? Oto rozbudowana lekcja, która przeprowadzi Cię przez ten temat krok po kroku.

… i więcej! Reszta pozostanie tajemnicą do odkrycia w aplikacji :) 

HISTORIE Z ŻYCIA WZIĘTE

Co Was motywuje?

Podejść do motywacji jest wiele, tak jak wielu jest psychologów, którzy pisali o niej jako o najważniejszym motorze przetrwania człowieka. Według niektórych źródeł może być ich ponad sto! I tak jak każdy z nas, każda z nas jest inny, inna, tak różne teorie mogą do nas mniej lub bardziej przemawiać.
Posłuchaj krótkich nagrań od ambasadorek kursu, a potem odpowiedz na poniższe pytania. A Ty, jak zazwyczaj mobilizujesz się do działania? Co decyduje o wyborze takiego, a nie innego zachowania? Co podtrzymuje Twoją aktywność? Dlaczego czasami przestajesz działać?

 “Uśmiechy moich pacjentów, ich zaufanie i to, że powierzają w moje ręce również swoich bliskich”

Ada Chruściel - fizjoterapeutka i właścicielka studio pilatesu Ach Studio Gdynia. Stworzyła kameralne miejsce, które pokochali mieszkańcy Trójmiasta. Uczy o zdrowym i mądrym ruchu.
@achstudiogdynia

“Sam proces realizacji celu i spojrzenie na swoje plany z perspektywy wielu lat”

Aleksandra Maciejewicz - rzeczniczka patentowa, współzałożycielka kancelarii LAWMORE, założycielka ONDARE Consulting, psycholożka in spe.
@aleksandra.maciejewicz

“Wizja tego, jak chce się czuć na co dzień” 

Joanna Toboła-Pieńczak - tworzy podcast Slow Talks, rozwija markę odzieżową Gruo Store i pokazuje jak żyje oraz pracuje się z różnych ciekawych miejsc na świecie.
@joanna.tobola

“Moja praca, czyli miejsce, do którego wracam z przyjemnością. Ważna jest dla mnie misja, która za tym stoi”

Katarzyna Hretczak - kosmetolożka oraz założycielka Esteem Beauty - centrum kosmetyki estetycznej
@esteembeautywroclaw

Autorką programu jest Małgorzata Osowiecka - psycholożka, wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i Warszawie. Zrealizowała grant Narodowego Centrum Nauki Preludium „Wpływ kontaktu z poezją na twórcze myślenie” oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Dynamika emocji w procesie twórczym”. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia m.in. z: psychologii poznawczej, interwencji kryzysowej oraz emocji i motywacji, a także z psychometrii i statystyki. Współpracowała m.in. z Polityką, Newsweekiem czy Dziennikiem Gazetą Prawną.

PARTNER PROGRAMU

Łączymy siły
z PanPablo

PanPablo to multibrand, który jako jeden z pierwszych w Polsce, zapragnął zaspokoić potrzeby osób z kreatywnym nastawieniem do życia. Za markami, które znajdziecie w ich sklepie stoi wyjątkowy koncept i nowatorskie podejście. Każda z nich ma do opowiedzenia własną wizję, która skupia się na rozumieniu świata i potrzeb indywidualistów.
Nie interesują ich podziały na subkultury, orientacje ani przedziały wiekowe. Są dla wszystkich, którzy czują, że to, co noszą ma znaczenie i lubią, by było to tak wyjątkowe, jak oni sami.

Już wkrótce wspólny konkurs - śledź naszego instagrama @mindy_health

PLAKAT CEGIEŁKA

Kup autorski plakat odJuli Borzuckiej

Poznaj twórczość Juli Borzuckiej - jednej z bohaterek wywiadów. Kup plakat inspirowany naszym programem i wesprzyj organizację. 50% od ceny zakupu trafi do osób w potrzebie.

Wykup voucher na dostęp do kursu w bibliotece Mindy

Chcesz odnaleźć swoją wewnętrzną motywację? A może wesprzeć w tym bliską osobę? Wykup dostęp do Mindy

POBIERZ APLIKACJĘ MINDY I ZADBAJ O SWÓJ UMYSŁ

Dostęp do medytacji i autoterapiidla każdego

Pobierz aplikację i przekonaj się, że warto zainwestować w spokój i własny rozwój mentalny z Mindy!