SPRAWDZONA WIEDZA

Eksperci Mindy na wyciągnięcie ręki

Poznaj specjalistów, którzy tworzą angażujące treści dla Mindy. To grupa ponad 40 ekspertów: psychologów, trenerów uważności, psychoterapeutów, coachów.

Współtworzymy treści ze specjalistami z różnych dziedzin

Małgorzata Osowiecka

Psycholożka, wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i Warszawie. Zrealizowała grant Narodowego Centrum Nauki Preludium „Wpływ kontaktu z poezją na twórcze myślenie” oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Dynamika emocji w procesie twórczym”. Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia m.in. z: psychometrii, statystyki, psychologii poznawczej, interwencji kryzysowej oraz emocji i motywacji. Współpracowała m.in. z Polityką, Newsweekiem czy Dziennikiem Gazetą Prawną.

Anna Kolasińska

Nauczycielka mindfulness MBSR certyfikowana przez Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech i Polski Instytut Mindfulness. Prowadząca certyfikowane kursy pogłębiające dla praktyków uważności MBCL (Mindfulness-Based Compassionate Living), psycholog oraz absolwentka rocznego szkolenia w terapii poznawczo-behawioralnej. 

Angelika Ryczek

Psycholożka, psychoterapeutka pracująca w nurcie poznawczo-behawioralnym. Głównym obszarem jej zawodowych zainteresowań jest praca z osobami z zaburzeniami osobowości, ludźmi po doświadczeniu straty i psychologia pracy.

Katarzyna Miksa

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna oraz dialektyczno-behawioralna, na co dzień zajmująca się między innymi problematyką dysregulacji emocji. Liderka programu Family Connections™️ wspierającego bliskich osób z zaburzeniem osobowości Borderline.

Anna Cyklińska

Psycholożka, edukatorka i psychoterapeutka w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii w nurcie Poznawczo-Behawioralnym. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi platformę o zdrowiu psychicznym @psychoedu_ na Instagramie. Członkini Fundacji Można Zwariować, w ramach której współprowadzi podcast o tej samej nazwie. Swoją pracę zawodową realizuje poprzez psychoedukację, prowadząc prywatny gabinet oraz tworząc warsztaty na temat emocji i uważności.

Monika Michalak

Psychodietetyczka oraz dietetyczka kliniczna. Pokazuje, jak naprawić swoją relację z jedzeniem oraz jak jeść zdrowo, bez nakazów i zakazów. Promuje intuicyjne jedzenie bazujące na świadomości żywieniowej i życzliwe w stosunku do samej/samego siebie odchudzanie.

Katarzyna Kaźmierczak

Psycholog, job coach, trener. Wspiera wyjście z wypalenia zawodowego kobiet.

Kinga Rajchel

Psycholog i psychoterapeutka w trakcie specjalizacji. W praktyce klinicznej koncentruje się na zaburzeniach lękowych i zaburzeniach nastroju. Popularyzuje wiedzę w mediach poprzez nagrywanie podcastu, prelekcje i działalność psychoedukacyjną.

Kamila Karpińska

Psycholog, praktyk neuronaukowej metody Somatic Experiencing®, pierwsza polska instruktorka Wim Hof Method. Absolwentka UW i SWPS, stypendystka Goteborgs Universitet  w Szwecji i Northeastern Illinois University w USA.  Ukończyła półtoraroczną szkołę Trenerów Umiejętności Psychospołecznych w Ośrodku Intra.

dr Olga Kamińska

Doktor z zakresu neuropsychologii, wykładowczyni, przedsiębiorczyni. Odbyła wiele zagranicznych staży w prestiżowych ośrodkach badawczych w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Australii oraz ukończyła szkolenie trenerów dla par w Instytucie Gottmana. W swoim dorobku ma publikacje naukowe w najlepszych branżowych periodykach. Ponadto zajmuje się popularyzacją nauki, między innymi w książce #Love. Jak kochać w XXI wieku, podcastach, wykładach, jak również w formie wywiadów i artykułów w prasie i telewizji.

Natalia Ziopaja

Psycholożka, psychoedukatorka, interwentka kryzysowa. Swoją pracę opiera o naukową psychologię oraz pasjonuje się terapią akceptacji i zaangażowania. Uczy, jak uczyć się siebie, dbać o zdrowie psychiczne i elastycznie do niego podchodzić. Prowadzi psychoedukację poprzez Instagrama.

Martyna Trzepizur

Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie certyfikacji. Na co dzień pracuje w Centrum Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu, głównie z dorosłymi i młodzieżą. 

Grzegorz Więcław

Certyfikowany psycholog sportu Europejskiej Federacji Psychologii Sportu FEPSAC. Absolwent Wydziału Psychologii i Komunikacji na Simon Fraser University (Vancouver) oraz psychologii sportu i aktywności fizycznej na University of Jyväskylä. Prowadzi autorski kanał podcastowy #GłowaRządzi.

Alicja Telejko

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie szkolenia w nurcie integracyjnym, terapeutka pedagogiczna oraz edukatorka. Współautorka książki ,,Samotne ciało. Doświadczanie cielesności przez dzieci i ich rodziców", autorka psychoedukacyjnego profilu na Instagramie @czuly.tlumacz poświęconego asertywności, odporności psychicznej i dobrej komunikacji.

Sonia Ziemba-Domańska

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie specjalizacji. Pasjonatka biegania. Specjalizuje się w neurologicznych mechanizmach zachowań i emocji, zaburzeniach odżywiania oraz pomocy osobom doświadczającym stanów depresyjnych, traumy oraz zaburzeń lękowych. Edukuje w zakresie profilaktyki antynowotworowej piersi i jądra oraz post-stresowej.

Paulina Małek

Nutritionist(ka) (AfN). Praktykuje w wago-inkluzywnym nurcie i pomaga klientom w dbaniu o zdrowie w każdym rozmiarze. Szczególnie, kiedy zmagają się z byciem na chronicznej diecie, zaburzonym jedzeniem czy niezadowoleniem z ciała. Do swojej pracy włącza różne modele opieki zdrowotnej, takie jak Health at Every Size Ⓡ, Nutrition Counselling oraz Intuicyjne Odżywianie.

Marta Dziekońska

Psycholożka pracująca w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Specjalizuje się w pracy ze stresem, niepewnością i zmianami. Stosuje podejście oparte o współczucie (CFT), korzysta z Dialogu Motywującego i osiągnięć Adventure Therapy. Jako sojuszniczka osób ze środowiska LGBT+ przygotowuje opinie psychologiczne potrzebne do rozpoczęcia procesu korekty płci.

Karolina Isio-Kurpińska

Psychoterapeutka w nurcie humanistycznym, w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA (szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Ukończyła studia podyplomowa na Wydziale Psychologii UW „Psychologia pozytywna w praktyce – trener umiejętności psychospołecznych”, jak również podstawowe szkolenie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR. Pracuje z osobami potrzebującymi wsparcia w trudnych momentach życiowych.

Jakub Babij

Nauczyciel uważności, psychoterapeuta, nauczyciel akademicki oraz superwizor w trakcie szkolenia. Medytuje od 22 lat, od ośmiu lat uczy uważności w ramach swojej firmy "Mindfulness Inside". Pracuje indywidualnie oraz grupowo z firmami, organizacjami pożytku publicznego, oraz osobami pracującymi w sektorze pomocowym. Poza pracą - ultramaratończyk, fan pływania na paddlboardzie oraz pieszych wędrówek. Miłośnik kawy i kotów.

Kinga Legieta

Psycholog sportu; prowadzi konsultacje indywidualne, realizuje warsztaty i szkolenia, webinaria i wykłady, współpracuje z zespołami, pracuje z zawodnikami, trenerami, rodzicami i osobami związanymi ze sportem. Łączy psychologię z biznesem – przekazuje sportowe treści do świata biznesu. Psychoedukuje w sieci jako Mentaltrack.

Martyna Papciak

Certyfikowana nauczycielka Search Inside Yourself – programu rozwoju inteligencji emocjonalnej opartym na mindfulness stworzonego na potrzeby wewnętrzne w Google i oferowanego obecnie firmom i organizacjom na całym świecie. Specjalizuje się we wdrażaniu idei mindfulness do firm jako narzędzia do zwiększania umiejętności przywódczych, rozwoju empatii i rezyliencji. Współzałożycielka Mindfulness Madrid.

dr Marcin Fabjański

Filozof, nauczyciel medytacji, wykłada na Uniwersytecie Śląskim. Autor dziewięciu książek wydanych w Polsce i Włoszech, nagradzanych scenariuszy i reportaży. Stworzył Apenińską Szkołę Żywej Filozofii we Włoszech (www.selfoff.com) i fundację Nowa Obecność w Polsce. Rozwija metodę selfoff – medytacyjnej relacji z naturą w duchu terapii filozofią.

Irena Melcer

Aktorka i certyfikowana instruktorka pilates. Pracy z oddechem oraz metod relaksacji ciała i umysłu uczyła się na kursach mindfulness, warsztatach techniki Alexandra i praktykując wiele lat pranajamę. Pracuje zawodowo zarówno na scenie, przed kamerą, jak i prowadząc treningi pilates. Medytacja i praca z oddechem towarzyszy jej od wielu lat, rozwijając i wspierając zawodowo.

Monika Kużelewska-Turczynowicz

Certyfikowana trenerka mindfulness w podejściu MBLC, obecnie w trakcie certyfikacji podejścia CBLC. Szkoleniowec przyszłych nauczycieli uważności przy Mindfulness Association Polska. Trener kursu MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy) certyfikowanego przez Oxford Mindfulness Centre. Praktykująca medytację od 10 lat.

Daria Zaradkiewicz

Certyfikowana instruktorka jogi, instruktorka fitness, instruktorka programów LES MILLS. Autorka programu treningowego Intuitive Workout. Tajniki jogi i medytacji zgłębiała m.in. w Polsce, Indiach oraz na Sri Lance. Od wielu lat uczestniczy w kursach rozwoju osobistego. Medytacja jest dla niej nieodłącznym elementem codziennej praktyki. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe oraz warsztaty wyjazdowe.

Jan Piotr Panasiuk

Certyfikowany nauczyciel uważności MBLC (Mindfulness-Based Living Course) i współczucia CBLC (Compassion Based Living Course), nauczyciel prowadzący w Mindfulness Association Polska. Praktyk medytacji chrześcijańskiej i absolwent podyplomowych studiów z Duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym. Psychoterapeuta Gestalt w trakcie szkolenia.

Dorota Archicińska-Powalska

Neurologopeda, trener oddechu i instruktor jogi. Pracuje w podejściu holistycznym, łącząc wiedzę akademicką oraz techniki pracy z ciałem i umysłem. Certyfikowany trener Buteyko Clinic International. Specjalizuje się w połączeniu klasycznej terapii logopedycznej z metodami manualnymi oraz miofunkcjonalnymi, a także wykorzystaniem technik oddechowych, redukcji stresu czy elementów terapii ruchem.

Anna Kolasińska

Nauczycielka mindfulness MBSR certyfikowana przez Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech i Polski Instytut Mindfulness. Prowadząca certyfikowane kursy pogłębiające dla praktyków uważności MBCL (Mindfulness-Based Compassionate Living), psycholog oraz absolwentka rocznego szkolenia w Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Zuza Ziomecka

Dziennikarka i trenerka specjalizująca się w rozwoju zdolności przywódczych poprzez uważność. Dyrektor programowy w WellCome Institute, gdzie tworzy autorskie programy rozwojowe. Absolwentka Leadership Academy Poland 2016 (Center For Leadership), kursu Search Inside Yourself; posiada certyfikat nauczyciela Mindfulness Based Stress Reduction (European Institute for Mindfulness-Based Approaches oraz Polski Instytut Mindfulness).

Joanna Nogaj

Certyfikowana nauczycielka mindfulness (MBSR), psycholożka (magister na poznańskim UAM), ukończyła kurs uważności współczucia CBL. Należy do Polskiego Towarzystwa Mindfulness.ako jedyna osoba z Polskinależy też do niemieckiego stowarzyszenia  MBSR-MBCT Verband.

dr Julia Wahl

Psycholożka, trenerka podejścia uważności i współczucia, założycielka i dyrektorka The Mind Institute oraz Polskiej Szkoły Uważności, kierowniczka i pomysłodawczyni Podyplomowych Studiów Uważności i Współczucia na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Stworzyła program wsparcia dla pacjentów onkologicznych na podstawie podejścia współczucia w ramach doktoratu na University of Derby w Wielkiej Brytanii.

dr Justyna Wiąckiewicz

Certyfikowana trenerka uważności dla dzieci i nastolatków wg metody Eline Snel; championka podejścia Self-Reg dr Shankera; edukatorka „Pozytywnej Dyscypliny”; nauczycielka, muzykolożka, teolożka. Współpracuje z Filharmonią Lubelską realizując zajęcia umuzykalniające dla dzieci z elementami uważności wg autorskiego programu „Uważne śpiewograjki”.

Joanna Kaczmarek

Założycielka Centre of Mindful Changes. Certyfikowana trenerka mindfulness i programu redukcji stresu opartego na uważności oraz trenerka medytacji. Twórczyni autorskiego Programu Rozwoju Uważności. Mindfulness jest jej największą pasją – praktykuje, uczy dorosłych i dzieci, analizuje także wpływ uważności na podnoszenie poziomu wellbeingu ludzi i organizacji. Trenerka biznesu i coach. 

Filip Kołodziejczyk

Psychoterapeuta, specjalista w psychologii zdrowia, nauczyciel i mentor uważności (MBSR/MBCT). Absolwentem specjalizacji psychologia zdrowia i psychoterapia. Ukończył 4-letnie szkolenie terapeutyczne metodą psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Posiada wieloletnią praktykę w prowadzeniu terapii indywidualnej, konsultacji oraz warsztatów profilaktycznych i rozwojowych dla młodzieży szkolnej, studentów i osób dorosłych.

Anna Werstak

Joginka, ukończyła kurs nauczycielki akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h). Jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Zgłębia mindfulness i techniki relaksacyjne. Od niedawna jest także certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli ,,jogicznego snu”.

Jakub Babij

Nauczyciel uważności, psychoterapeuta, nauczyciel akademicki oraz superwizor w trakcie szkolenia. Medytuje od 22 lat, od ośmiu lat uczy uważności w ramach swojej firmy "Mindfulness Inside". Pracuje indywidualnie oraz grupowo z firmami, organizacjami pożytku publicznego, oraz osobami pracującymi w sektorze pomocowym. Poza pracą - ultramaratończyk, fan pływania na paddlboardzie oraz pieszych wędrówek. Miłośnik kawy i kotów.

Daria Zaradkiewicz

Certyfikowana instruktorka jogi, instruktorka fitness, instruktorka programów LES MILLS. Autorka programu treningowego Intuitive Workout. Tajniki jogi i medytacji zgłębiała m.in. w Polsce, Indiach oraz na Sri Lance. Od wielu lat uczestniczy w kursach rozwoju osobistego. Medytacja jest dla niej nieodłącznym elementem codziennej praktyki. Prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe oraz warsztaty wyjazdowe.

Anna Werstak

Joginka, ukończyła kurs nauczycielki akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance (RYT200h). Jej specjalizacją jest Vinyasa joga, którą pokochała za płynny ruch połączony z oddechem i nieskończone możliwości tworzenia nowych sekwencji. Zgłębia mindfulness i techniki relaksacyjne. Od niedawna jest także certyfikowanym nauczycielem Joga Nidra, czyli ,,jogicznego snu”.

Zuzanna Całka

Pianistka i kompozytorka. Występuje w projektach klasycznych, jazzowych i elektroakustycznych, komponuje muzykę autorską oraz na zamówienie dla teatrów i mediów. Nagrywa także muzykę do gier komputerowych i eksperymentalnych projektów audiowizualnych.

Szkoła Rytmu

Artyści międzynarodowego projektu szkoły rytmu UniOrchestra w składzie: Piotr (handpan) i Konrad (gitara basowa) - Polska, Gloria (flet) - Hiszpania, Rahima (wokal) - Azerbejdżan.

Sem0r

Muzyk i producent młodego pokolenia. Szukajcie na Spotify, soundcloud i w kawałkach innych artystów.

Hubert Walkowski

Kompozytor, pianista, zwycięzca FMF Young Talent Award 2019. Jego inspiracją do tworzenia jest wnętrze człowieka – pełne kontrastowych emocji: „dążę do jak najdokładniejszego odzwierciedlenia emocji w muzyce, którą chcę się dzielić i którą – w co głęboko wierzę – trzeba się dzielić”.

Krystyna Czubówna

Kultowy głos legendy polskich filmów przyrodniczych poprowadzi Cię przez las z kojącymi dźwiękami natury. Dla Mindy pani Krystyna przeczytała leśną czytankę na dobranoc, przygotowaną przez Sonję Orlewicz-Zakrzewską.

Piotr Fronczewski

Kojący, głęboki głos jednego z najwybitniejszych aktorów polskiej kinematografii poprowadzi Cię przez praktykę relaksacji i pomoże odprężyć się po ciężkim dniu. Relaksacja z elementami medytacji została przygotowana przez certyfikowaną trenerkę jogi - Darię Zaradkiewicz.

Irena Melcer

Aktorka i certyfikowana instruktorka pilates. Pracuje zawodowo zarówno na scenie, przed kamerą, jak i prowadząc treningi pilates. Medytacja i praca z oddechem towarzyszą jej od wielu lat, rozwijając i wspierając zawodowo. W aplikacji posłuchasz kilku relaksacji autorstwa Ireny, w których uczyć będzie obecności w ciele, pracy z oddechem i odpuszczenia napięć. 

Sprawdź treści tworzone przez ekspertów Mindy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

> KURSY ZE STRONY PROMUJĄCEJ

ALBO/ PRZEKIEROWANIE DO APKI

> KURSY ZE STRONY PROMUJĄCEJ

ALBO/ PRZEKIEROWANIE DO CMS BLOGA

> KURSY ZE STRONY PROMUJĄCEJ

ALBO/ PRZEKIEROWANIE CMS LP

Co razem tworzymy?

> Jakościowe treści
> Mnianiania
> Mnianiania

Dlaczego razem tworzymy?

> Jakościowe treści
> Mnianiania
> Mnianiania

Co razem tworzymy?

> Jakościowe treści
> Mnianiania
> Mnianiania

Możliwości współpracy

> Jakościowe treści
> Mnianiania
> Mnianiania

POBIERZ APLIKACJĘ MINDY I ZADBAJ O SWÓJ UMYSŁ

Dostęp do medytacji i autoterapiidla każdego

Pobierz aplikację i przekonaj się, że warto zainwestować w spokój i własny rozwój mentalny z Mindy!