Czy Mindy możesz mieć za darmo? Jak działa nasza aplikacja?

6 lutego 2023
AUTOR:
Ania

Mindy to aplikacja subskrypcyjna, czyli produkt, do którego masz pełen dostęp po wykupieniu abonamentu na dany czas. Od platform streamingowych, takich jak Netflix, odróżnia nas to, że w Mindy zawsze znajdziesz też darmowe nagrania, których odsłuchasz, nie posiadając subskrypcji. Dzięki temu każda osoba, którą interesuje nasza aplikacja, może sprawdzić treści z różnorodnych kategorii i zdecydować, czy chce wykupić subskrypcję (na miesiąc, kwartał lub rok).

Pakiety subskrypcji aplikacji Mindy

Do tej pory prawie 20% naszej ogromnej, składającej się z ponad 1000 nagrań Biblioteki było darmowe. Bardzo chcieliśmy, aby jak najwięcej osób chcących się rozwijać lub potrzebujących wsparcia miało możliwość bezpłatnego korzystania z aplikacji. Mindy oprócz pasji jest też naszą pracą, a utrzymanie wysokiego poziomu tworzonych treści (merytorycznej i technicznej) sporo kosztuje. Do tego dochodzi utrzymanie aplikacji na rynku, dostępnej w App Store i Google Play. Te czynniki sprawiły, że jesteśmy zmuszeni ograniczyć ilość treści dostępnych za darmo. Wciąż jednak w naszej Bibliotece pozostają bezpłatne nagrania i mamy nadzieję, że nie będziemy musieli się decydować na pójście drogą np. Headspace'a, który obecnie w aplikacji nie udostępnia żadnych darmowych treści. Pamiętaj, że jeśli nie wiesz, czy chcesz wykupić dostęp do naszej pełnej Biblioteki, w każdym planie subskrypcyjnym znajdziesz okres próbny - czas dostępu do absolutnie wszystkich nagrań.

Eksperci MindyWiemy, że jeśli korzystasz z Mindy od dłuższego czasu, mogłaś/eś już polubić się z częścią naszych nagrań i nie chciał(a)byś tracić do nich dostępu. Przypominamy, że sporo medytacji oraz sesji relaksacyjnych jest powszechnie dostępne na naszym kanale Youtube oraz Spotify.

Jeśli rozważasz przejście na wersję Premium, ale wciąż nie jesteś przekonana/y, czy to dla Ciebie, spokojna głowa. Przy zakupie subskrypcji otrzymujesz darmowy okres próbny, który daje Ci dostęp do wszystkich treści. Przez ten czas możesz bezpłatnie anulować swoją subskrypcję, jeśli uznasz, że jednak nie chcesz z niej skorzystać.

O autorze tekstu

Ania
Kognitywistka zafascynowana zdolnościami ludzkiego mózgu. W treściach przygotowywanych dla Mindy kładzie nacisk na rzetelność naukową. Bardzo chciałaby, aby więcej osób w Polsce zaczęło sięgać po profilaktykę zdrowia mentalnego.

Zobacz także:

POBIERZ APLIKACJĘ MINDY I ZADBAJ O SWÓJ UMYSŁ

Dostęp do medytacji i autoterapiidla każdego

Pobierz aplikację i przekonaj się, że warto zainwestować w spokój i własny rozwój mentalny z Mindy!