Nowość - Jak się dzisiaj czujesz?

2 sierpnia 2022
AUTOR:
Julia

Jak się dziś czujesz? Czy wydarzyło się coś przyjemnego? A może jest Ci trudno i potrzebujesz wsparcia? Zdarzyło się tak, że czułeś/aś, że Mindy może Ci pomóc, ale nie wiedziałeś/aś, po jakie nagranie sięgnąć? 

Codzienność pełna jest różnorodnych wydarzeń, emocji i wyzwań. W Mindy zależy nam na tym, aby być dla Ciebie wsparciem w dowolnym momencie. Kiedy zapragniesz celebrować wspaniałe wydarzenie, cieszyć się chwilą praktykując mindfulness albo kiedy mierzyć się będziesz z wyzwaniem czy trudnymi emocjami. Jednak w zależności od sytuacji, różne treści mogą być bardziej lub mniej pomocne. 

Kiedy czujesz stres związany z nowym, dużym projektem w pracy, wspierający może być kurs radzenia sobie ze stresem czy nagranie o tym, jak efektywnie realizować cele. Kiedy nie możesz dogadać się z partnerem/partnerką, pomóc może nagranie o komunikowaniu się w relacji lub kurs asertywnej komunikacji. 

Daj Mindy znać, czego dziś potrzebujesz

Nowa funkcja w Mindy znacznie ułatwi odpowiednie dopasowanie treści do Twojej sytuacji. Przedstawiamy Ci narzędzie, które na podstawie Twoich emocji, nastroju czy wydarzeń, które mają aktualnie miejsce w Twoim życiu, wybierze treści najbardziej pomocne w danym momencie. Specjalnie dla Ciebie.

Rekomendacje krok po kroku


To bardzo proste!

1. Naciśnij przycisk + na dole ekranu, a pojawi się pierwsze pytanie: Jak się dzisiaj
    czujesz?
Za pomocą buźki określ Twoje samopoczucie w danym momencie.

2. Następnie przejdziesz do określenia emocji, które Ci towarzyszą. Możesz zaznaczyć
    maksymalnie 3 opcje.

3. Czego dotyczą Twoje emocje? Pracy, relacji z partnerem/partnerką, zdrowia, finansów,
    wydarzeń na świecie? W trzecim kroku możesz wskazać obszar, który jest obecnie
    emocjonujący.

4. Żeby treści były jeszcze lepiej dopasowane, możesz wskazać, co konkretnie się
    wydarzyło
. Jeśli nie znajdziesz swojej sytuacji, po prostu przechodzisz dalej.

Dopasowywanie treści w Mindy


Resztę zostaw nam!
Aplikacja w kilka sekund spośród ponad 650 sesji dostępnych w Mindy wskaże Ci treści, które mogą okazać się w tym momencie najbardziej pomocne. Jeśli zmienisz zdanie, chcesz nieco zmodyfikować swoje wybory, zawsze możesz cofnąć i wykonać powyższe czynności raz jeszcze.

Przykładowe rekomendacje w Mindy


Szukanie treści w Mindy

To znaczne ułatwienie, kiedy:

  • Nie wiesz, od czego zacząć przygodę z Mindy
  • Szukasz treści, które będą wsparciem w konkretnej sytuacji, na przykład: zmartwienia, kłótnia, trudność w rozwiązaniu problemu, ale też celebrowanie pięknych chwil z bliskimi czy zadowolenie z samej/samego siebie
  • Zależy Ci na czasie - chcesz szybko znaleźć coś dla siebie
  • Jesteś po prostu ciekaw/a, co możemy Ci zaproponować :)


Jeśli wolisz samodzielnie eksplorować dostępne treści, oczywiście wciąż możesz to robić - przeglądając trzy nowe ekrany: rozwój i wsparcie, mindfulness, sen i relaks, bądź korzystając z wyszukiwarki - lupki w prawym górnym rogu, na każdym ekranie z treściami. Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z nową odsłoną Mindy i wszystkim, co ma do zaoferowania, zapraszamy tutaj.

Przekonaj się sam/a! Daj się zaskoczyć nagraniami wyselekcjonowanymi specjalnie dla Ciebie. :)

O autorze tekstu

Julia
Skończyła psychologię społeczną na Uniwersytecie SWPS. Wierzy, że znajomość podstaw psychologii jest przydatna w niemal każdej przestrzeni życia i pomaga w rozumieniu samej/samego siebie oraz innych ludzi. Marzy o bardziej otwartym, tolerancyjnym i empatycznym świecie.

Zobacz także:

POBIERZ APLIKACJĘ MINDY I ZADBAJ O SWÓJ UMYSŁ

Dostęp do medytacji i autoterapiidla każdego

Pobierz aplikację i przekonaj się, że warto zainwestować w spokój i własny rozwój mentalny z Mindy!