Przyjemnik - kalendarz adwentowy Mindy

1 grudnia 2022
AUTOR:
Julia Markowska

Otwórz się na przyjemność

Przyjemnik to krótka, ale bardzo miła i odprężająca podróż z 24 przystankami. Chcemy, aby poprowadziła Cię przez ten grudniowy czas ze spokojem. Żebyś w czasie przedświątecznego chaosu znalazł/a chwilę przyjemności dla siebie. To, co odkryjesz w kalendarzu, to nasze ulubione nagrania premium – perełki w odświeżonej wersji, a także zupełne nowości. Nie zabraknie również wszystkim znanego i lubianego głosu, który przeprowadzi Cię przez leśną krainę. 

Dobrą praktyką może być robienie notatek każdego dnia po odsłuchaniu nagrania lub po wysłuchaniu tych, które szczególnie przypadną Ci do gustu. Zapisz swoje spostrzeżenia i refleksje. Dzięki temu nie wylecą Ci z głowy i z łatwością wrócisz do ulubionych nagrań w przyszłości.

Jak to działa?

Codziennie przez 24 dni będziemy odkrywać jedno zupełnie darmowe nagranie. Będzie ono dostępne w ,,Przyjemniku Mindy”, który znajdziesz na ekranie głównym aplikacji. Możesz też śledzić nasze social media, gdzie każdego dnia będziemy podrzucać link do kolejnej niespodzianki. Przyjemnik ma formę kursu, co oznacza, że aby przejść do kolejnego nagrania, należy odsłuchać poprzedniego. Z myślą o wszystkich, każda perełka będzie dostępna za darmo przez całą dobę (a nawet chwilkę dłużej). A jeśli będziesz regularny/a — wszystkich nagrań odsłuchasz zupełnie za darmo. To jedyna szansa, aby poznać najlepsze treści Premium z Biblioteki Mindy bez opłat. 

Jeśli nie zdążysz odsłuchać nagrania w dniu publikacji, nie będziesz mógł/mogła przejść do kolejnego tak łatwo. Ale… mamy rozwiązanie także dla spóźnialskich! Przygotowaliśmy specjalną zniżkę na subskrypcję Premium, dzięki której szybko nadrobisz zaległości.

Wykup Mindy Premium już dziś do 30% taniej!

kod ważny do 24.12.2022 r.: przyjemnik24

otwórz link na telefonie: https://links.mindyapp.com/przyjemnik-kod

To nie wszystko. Dla najwytrwalszych przygotowaliśmy również dodatkowy bonus! Każda osoba, która dojdzie z nami do końca Przyjemnika weźmie udział w losowaniu świątecznych prezentów. Do rozdania mamy dwie poduszki do medytacji oraz 5 poduszek na oczy od marki Plantule. To co, wytrwasz w nawyku 24 dni?

Życzymy Ci, aby ta blisko 4-tygodniowa podróż była pełna małych zachwytów, spokoju i przyjemności. A najlepiej, gdyby okazała się wstępem do dłuższej wyprawy, podczas której będziesz troszczyć się o siebie na co dzień.

O autorze tekstu

Julia Markowska
Amatorka sportu i zdrowego stylu życia. Zgłębia tajniki nowych mediów na studiach w ALK i wykorzystuje je w pracy. W Mindy odpowiedzialna za kontakty z partnerami oraz tworzenie contentu. Chciałaby, żeby ludzie komunikowali się w sposób inkluzywny.

Zobacz także:

POBIERZ APLIKACJĘ MINDY I ZADBAJ O SWÓJ UMYSŁ

Dostęp do medytacji i autoterapiidla każdego

Pobierz aplikację i przekonaj się, że warto zainwestować w spokój i własny rozwój mentalny z Mindy!