DARMOWE WEBINARY

Wypalenie zawodowe

Od strony 3 ekpertek

Webinar organizowany we współpracy z Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego. Podczas spotkania odpowiemy na największe pytania dotyczące wypalenia zawodowego: jak zapobiegać, jak rozpoznać, jak wspierać pracowników?

Ekspertki:
Gabriela Droździel (Mind Health) - psycholożka, terapeutka
Katarzyna Lorenc - ekspertka ds. rynku pracy BCC
Kasia Kaźmierczak - psycholożka społeczna, job coach

Nowa data! Zapisz się na spotkanie 8.02 o 15:00

O WEBINARACH

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarach z Mindy?

Badania jasno wskazują, że pracownicy mają problem z kondycją mentalną. Pracodawcy starają się na te potrzeby odpowiadać, ale często nie wiedzą jak. Z raportu "Wellbeing mentalny pracowników w Polsce" wynika, że wciąż brakuje wiedzy, przykładów, inspiracji do działania. Starannie dobrani eksperci oraz tematy webinarów są odpowiedzią na to zapotrzebowanie i mamy nadzieję, że dla wielu pierwszym lub kolejnym krokiem w dążeniu do poprawy kondycji psychicznej pracowników.

HARMONOGRAM 2022

8.02.2022 o 15:00
Webinar we współpracy z Mind Health (Centrum Medyczne Damiana - Medicover)
Temat:
Wypalenie zawodowe - jak zapobiegać i jak wcześnie rozpoznawać?
Ekspertki:
Katarzyna Lorenc - ekspert ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprezes BCC, przedsiębiorca, lider projektów HR-owych.

Gabriela Droździel (Mind Health) jest absolwentką psychologii na SWPS, ukończyła szkolenie podyplomowe w zakresie diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej (SWPS) oraz szkolenie podyplomowe z terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń u dzieci i młodzieży (CTPB). Jest certyfikowanym mediatorem, trenerem i coachem.

Kasia Kaźmierczak - psycholog społeczny, trener umiejętności inter- i intrapersonalnych, coach, menedżer ds. szkoleń, konsultant HR

Zapisz się na webinar 8.02

POPRZEDNIE WEBINARY

30.11 o 15:00
Temat:
O uważności w firmie, czyli na czym ona polega i czy to ma sens?
Ekspertka:
Julia E. Wahl - psycholożka, psychoterapeutka, założycielka i dyrektorka The MindInstitute, trenerka podejścia uważności oraz współczucia.

7.12 o 15:00
Temat:
Problemy z koncentracją. Dlaczego nie potrafimy się skupić w pracy? Jak mózg zbiera informacje ze świata i jak zwiększyć tę pojemność? Przykłady rozwiązań w firmach.
Ekspertka:
Zuzanna Ziomecka - ekspertka w dziedzinie uważności, dziennikarka, autorka książki Wyspa Spokoju, doświadczona trenerka w firmach m.in. Pekao SA, Scandit opowie o problemach z koncentracją oraz o przykładach rozwiązań w firmach.

14.12 o 15:00
Temat:
Przedświąteczny relaks - poznaj techniki relaksacyjne - wiedza + ćwiczenia
Ekspertka:
Daria Zaradkiewicz

19.01.2022 o 15:00
Temat:
Jak budować doświadczenia pracowników w 2022 roku?
Ekspertka:
Maja Gojtowska - wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Od ponad 14 lat doradza i wspiera firmy w zakresie budowy wizerunku i komunikacji. Promuje wykorzystanie metodyki agile w HR , jest moderatorem Design Thinking. Specjalizuje się w budowie doświadczeniach kandydatów i pracowników. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty strategiczne dla firm. Jest autorką popularnego bloga Gojtowska.com. We wrześniu 2019 roku ukazała się jej książka "Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?".

O MINDY

Nowe rozwiązanie wspierające wellbeing mentalny pracowników

Mindy jest aplikacją wzmacniającą kondycję psychiczną pracowników poprzez trening uważności, ćwiczenia na koncentrację, techniki wspierające lepszy sen i relaks oraz psychoedukację. Wprowadzając rozwiązanie do firmy pracownicy otrzymają dostęp do aplikacji, materiały edukacyjne, webinar wprowadzający oraz co miesięczne spotkania z trenerami, coachami i psychologami.

Zapytaj o szczegóły

pomóż nam dotrzeć do KOLEJNYCH OSÓB

Udostępnij badanie

ODPOWIEDZI ZBIERAMY DO KOŃCA SIERPNIA!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.